top of page
ajetologo.jpg

Vítejte na webových stránkách hudební skupiny A JE TO z Prachatic

Naše hudební skupina AJETO pochází z malého okresního města Prachatice. Zaměřujeme svůj repertoár především na plesy, taneční zábavy, maturitní plesy, svatby, narozeninové a jiné společenské akce. Interpretujeme hudbu z mnoha žánrů od 80. let až po současnost. Náš repertoár zahrnuje hudba převážně česká od známých skupin a tvůrců jako například: Kabát, Mandrage, Divokej Bill, Argema, Harlej, Benefit, Katapult, Olympic, Blue Effect, Jiří Schelinger, Ivan Hlas, Lucie, Daniel Landa, Dan Bárta, Petr Muk, Visací Zámek, Karel Gott, Petr Spálený, Nightwork a hrajeme také písně i od známých světových skupin jako Queen, The Beatles, Smokie, Twisted Sister, Guns n Roses a ostatní.

 

Součástí naší nabídky je vždy kompletní ozvučení sálu profesionální digitální zvukovou aparaturou. Na většině akcí je přítomen náš zvukař, jehož služby můžete po včasné domluvě využít například během předtančení či dalšího programu. Kromě hudební skupiny a ozvučení je také možné objednání LED osvětlení podia, či mobilní open-air podium pro venkovní akce. Rádi Vám pomůžeme s výběrem fotografů a kameramanů pro Vaše akce. 

 

Naše ceny jsou velice individuální (vzhledem k velikosti a délce, typu akce a pod.) Vždy se snažíme o osobní přístup ke každému zájemci. Rádi Vám nabídneme služby dle Vašich představ a možností.

UPOZORNENI WEB.jpg
bottom of page