top of page

Standa

Jirka

Stanley

Fanda

Vláda

´

 

Stanislav NOVOTNÝ, st. - zpěv, kytara

 

 

Standa pochází z městečka Strunkovice nad Blanicí, nedaleko Prachatic. Hudbě se věnuje již od svého mládí. Na střední škole hrál v kapele na kytaru a později bicí nástroje. Na vojně hrál v útvarové vojenské kapele na kytaru s výborným všestranným muzikantem Tony Kurutzem. Po vojně prošel několika jihočeskými kapelami jako například ATD nebo TOZR a do roku 2002 byl také aktivním členem tanečního orchestru AKORD jako bubeník a zpěvák (po dobu asi 20-ti let). Od roku 2007 hrál a zpíval ve známé skupině PŘÍMÝ PŘENOS. Nyní je také aktivním členem taneční a rockové skupiny A JE TO PT.

 

 

 

 

 

Jiří SYROVÝ - kytara, akordeon, vokály

             

 

Jirka pochází z Prachatic a je absolvent ZUŠ Prachatice - obor akordeon. Od roku 1993 do roku 2010 byl členem skupiny SKARAB (později Skarabazar a Bazaranka) dále působil ve skupině Duo PESY, Kapele Ládi Králíka a TOŽR – Tanečním orchestru Žernovického rozhlasu. V roce 2010 hrál příležitostně ve skupině Žahourband a od roku 2011 hrál na kytaru ve vodňanské skupině POZOR VIZITA!. Nyní je aktivním hráčem na kytaru a akordeon v taneční a rockové skupině A JE TO PT.

 

 

 

 

 

 

 

Stanislav NOVOTNÝ, ml. - bicí nástroje, vokály

 

Standa vystudoval dvě vysoké školy v multimediálním oboru v Písku – obor kamera a obor režie dokumentaristiky. Dnes je aktivním členem skupiny A JE TO PT a Art - rockové skupiny TEARS OF SILENCE & Honza Toužimský. Standa, stejně jako jeho táta, pochází z jihočeských Strunkovic. Hudbě se věnuje téměř od svých 6ti let. Je absolventem ZUŠ Prachatice – obor Bicí nástroje a perkuse.  Od roku 2002 byl bubeníkem jazzové skupiny Sax BAND a později také členem skupiny Beltina. Po absolvování ZUŠ hrál v Dechové hudbě Vitějičanka. Po roce 2008 získal několik ocenění v Okresní, krajské a státní soutěži bubeníků a perkusionistů. Od roku 2010 působil jako stálý „záskokový“ bubeník Tanečního orchestru TOP BAND Prachatice. Od roku 2014 hrál v pop-rockové skupině Kyanid-CZ, která se na jaře 2015 stala třetím objevem roku v prestižní anketě Žebřík Bacardi.

 

 

 

 

 

 

Vladimír HETTNER - baskytara

 

 

Vláďa pochází z Prachatic a je absolvetem ZUŠ (dříve LŠU) Prachatice - obor akordeon. V letech 1981 - 1985 hrál v prachatické skupině DIKYSK. V letech 1983 - 1987 působil v hudební skupině RYTMUS 77. Společně s Jirkou a později i Fandou hrál ve skupině SKARAB a později SKARABAZAR. Dnes je aktivním členem skupiny BUCZECH BLUES a hudební skupiny A JE TO PT - zde působí jako baskytarista. Vládík poskytuje kapele prostory pro zkoušky a nacvičování aranží.

 

 

 

 

 

František ZACH - zpěv, klávesy, flétna, trumpeta

Fanda je absolvent ZUŠ Volary – obor trumpeta. V roce 2005 absolvoval Konzervatoř v Českých Budějovicích – obor lesní roh. Od roku 2005 působí jako učitel hudby v ZUŠ Volary – žesťové a klávesové nástroje. Věnuje se také výuce mysliveckého troubení (ve své kategorii se stal vítězem Národní soutěže mysliveckých trubačů pro rok 2011 a 2012). Jako ´klávesák´působil v kapele Skarabazar společně s Vláďou a Jirkou. Jako „záskokář“ dále hrál ve skupinách Netolická pětka, Kentonmania Bigband Praha a Soukromém orchestru Praha (koncertní turné po Číně 2007/2008). Dnes působí jako ´klávesák´, trumpetista a zpěvák  skupiny A JE TO PT.

 

hořící nota.png

Jakub WEISS - zvuk a osvětlení

 

 

 

web.JPG
web3.JPG
web5.JPG
web4.JPG
web2.JPG
web6.JPG
bottom of page